Idealny nocleg podczas wycieczki to podstawa

Planując nocleg w górach mamy wiele możliwości. W Tatrach można wynająć przede wszystkim wille, pensjonaty, pokoje w schroniskach oraz apartamenty w Zakopanem. Jeżeli interesuje was nocowanie w warunkach komfortowych, warto wybrać to ostatnie zakwaterowanie.

Interesującą ofertę luksusowych apartamentów w Zakopanem w przystępnych cenach ma www.mountain-apartments.com.pl , którego oferta wygląda następująco:

Nazwa

Liczba osób/ metraż

Cena za apartament/doba

Wyższa cena w Sylwestra, Święta Bożego Narodzenia, Wielkanocne oraz w Majówkę

RELAX

maks. 6/63m2

270zł

BRZOZOWY

maks. 6/55m2

270zł

NEBBIA

maks. 4/44m2

220zł

ASPEN

maks. 4/41m2

200zł

ŚNIEŻNY

maks. 5/47m2

220zł

FELICJA

maks. 4/45m2

220zł

BIAŁY

maks. 4/51m2

220zł

VICTORIA

maks. 6/61m2

280zł

Wiele ludzi wciąż jest przekonanych, że za luksusowe apartamenty w Zakopanem trzeba bardzo dużo zapłacić, ponieważ Zakopane znajduje się w samym sercu Tatr, a poza tym jest miastem turystycznym, do którego turyści przyjeżdżają o każdej porze roku. Jednak pomimo wielkiego zainteresowania miastem noclegi nie są tak drogie. Za apartamenty w Zakopanem płaci się stałą stawkę, niezależnie od liczby osób, z którą chcemy spędzać czas. Taki wynajem bez wątpienia pozwala zaoszczędzić pieniądze i daje poczucie luksusu. Dlaczego? We wszystkich apartamentach w Zakopanem do dyspozycji jest kuchnia albo aneks kuchenny, łazienka z wanną lub prysznicem, salon i niezbędne umeblowanie.

Leave a Reply