Dlaczego wybrałam łóżeczko turystyczne Caretero

 

Sporo podróżujemy z dzieckiem i choć większość hoteli zapewnia miejsce dla dziecka, to nasz syn nie bardzo lubi spać w nieznanym łóżku. Dlatego właśnie skorzystaliśmy z oferty ( link ) i kupiliśmy łóżeczko Caretero w wersji turystycznej. Trochę było to dzieło przypadku, choć z pewnością przekonał nas opis produktu i wymienione w nim zalety. Po dość długim i intensywnym użytkowaniu zdecydowanie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z dokonanego wyboru. Co tak bardzo przypadło mi do gustu w łóżeczkach turystycznych Caretero?

 

Z racji częstych podróży w celach wypoczynkowych oraz wielu wizyt u rodziców potrzebowaliśmy sprzętu, który jest łatwy w obsłudze i składaniu oraz nie zajmuje wiele miejsca w samochodzie lub w domu. Caretero jak najbardziej spełnia te warunki, można liczyć nawet na praktyczny pokrowiec dołączony do zestawu. Zależało nam również na produkcie, który posłuży nieco dłużej niż przez kilka miesięcy. Warto wiedzieć, że Caretero zapewnia dostosowanie łóżeczka do potrzeb nie tylko noworodka, ale także już nieco starszego dziecka.

 

Kilka innych zalet to na pewno kółka, dzięki którym łatwo przesunąć łóżeczko, a jednocześnie blokada zabezpieczająca ich przesuwanie, co gwarantuje bezpieczeństwo dziecka bawiącego się w łóżeczku Caretero.

 

Leave a Reply