Czy zespół na wesele decyduje o dobrej zabawie?

 

Wiele osób zastanawia się co decyduje o dobrej zabawie na weselu. Według mnie najważniejszym elementem jest zespół na wesele. Gdy wybierze się http://www.zespolfiesta.net , albo inną kapele, która potrafi wprowadzić dobry klimat, to połowa sukcesu za Tobą. Tak naprawdę bardzo często zespół na weselu jest znacznie ważniejszy niż np. to jak wygląda sala, albo to jak smakuje jedzenie.

Dlaczego zespół na wesele jest tak istotny?

Powodów jest bardzo dużo, najważniejsze z nich:

  • Muzyka decyduje o dobrej zabawie. A muzykę gra zespół. Ciężko o udane wesele (pod względem zabawy gości), bez dobrej muzyki. Lepiej jest mieć dobrego DJ-a, który po prostu puści kawałki, niż słaby zespół.
  • Dobry zespół na wesele czuje klimat i dopasowuje swój styl grania do gości. To też jest bardzo istotne. Dzięki temu nie jest puszczany tylko sztywny repertuar, lecz utwory dopasowane są do tego co aktualnie dzieje się na weselu.
  • Kilka razy byłem świadkiem, gdy prowadzący wesele zachowywał się nietaktownie. Takie zachowania wpływają negatywnie na zabawę na weselu i goście czują się gorzej.

Oczywiście nie zawsze zespół jest najważniejszy. Wesele może przybrać po prostu formę obiadu. W takiej sytuacji nie trzeba przykładać dużej uwagi do muzyki, która jest grana.

 

Można po prostu puścić coś w tle, żeby przyjemniej się rozmawiało. Jednak jeżeli zamierza się zorganizować dużą imprezę, to trzeba wybrać mądrze zespół na wesele.

 

Jest to podstawa do tego, żeby goście dobrze się bawili, żeby dobrze im się tańczyło.

 

Oczywiście różne atrakcje jak np. foto-budka też są przydatne, jednak to zespół gra tutaj pierwsze skrzypce.

Leave a Reply